(re)Construim de ziua mea

Anca Loghin Asociatia Monumentum

0% Complete
Vreau să fac o donaţie!

Recomandă-le prietenilor această campanie.

în beneficiul

Prin proiectele desfășurate, Asociația Monumentum își propune să contribuie la salvgardarea fondului construit tradițional din Romania în strânsă colaborare cu comunitățile locale și cu societatea civilă.

„Ambulanța pentru monumente”, a cărui principal susținător este ASR Printul de Wales își propune salvarea, într-o cursă disperată împotriva timpului, a unui număr cât mai mare din cele peste 600 de monumente periclitate din România, prin punerea în siguranță a acestora.

Vine ziua ta. Este momentul în care ești în centrul atenției prietenilor, cunoscuților, familiei. Toata lumea te întreabă ce iți dorești să primești cadou, dar tu știi că ai tot ce îți trebuie și că nu îți dorești decât să fii aproape de cei dragi și să împarți cu ei bucuria și voia bună. Și, când se întâmplă așa, îți dai seama că acesta este, poate, cel mai fr

Nu există nici o donaţie. Fii primul care donează!
Anca Loghin : Asociatia Monumentum
(re)Construim de ziua mea